Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 1996 yılında Ostim Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başladı ve kurulduğu günden beri gelişmekte olan inşaat sektörüne asma tavan montaj ve pazarlaması yapmaktayız.

Asma tavan ve bölme duvar sistemleri olarak iki başlık altında topladığımız ürünlerimize 2004 yılında havalandırma menfezleri, 2010 yılında alçı profili, 2012 yılında Clipin taşıyıcı sistemler, 2016 yılında da PVC Plastik asma tavan, 2019 yılında metal asma tavan sistemleri, 2020 yılında T24 taşıyıcı sistemler, 2021 yılında plastik menfez üretimini ekleyerek ürün yelpazemizi daha da genişletmiş bulunmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana Türkiye’nin önde gelen büyük inşaat firmalarını referans alarak yola devam eden firmamız dekoratif; suya, neme ve ateşe dayanıklı, farklı görünümleriyle tasarım özgürlüğü sağlayan paslanmaz asma tavan seçenekleri arasında petek, lamel, metal, taşyünü, alçı levha asma tavan çeşitlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Petek asma tavanlar, tavan üstü tesisatın yekpare ve dekoratif bir maske ile örtülmesine yardımcı olarak asma tavan çözümlerine şık bir alternatif oluşturmaktadır. Petek şeklindeki farklı görüntüsüyle tasarım özgürlüğü sunarak alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, ofislerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Lamel asma tavanlar, renkli ve perforeli seçenekleri ile akustik ve dekoratif amaçlı tercih edildiği gibi paslanmadığı için ıslak hacimlerinde vazgeçilmez asma tavan tipi olmuştur. 85 mm veya 100 mm eninde maksimum 5 metre olarak üretimi yapmaktayız.

Alçı asma tavandaki her türlü tesisatı gizlemek, aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri gibi birçok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekân koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla modüler asma tavan sistemleri tercih edilmektedir.

Metal asma tavan, suya, neme ve dış etkenlere dayanıklılığı, gerektiğinde silinebilir, yıkanabilir ve boyanabilir. Malzemenin hafifliğinden dolayı taşıma, montaj ve nakliye kolaylığının yanı sıra taşıyıcı konstrüksiyon tasarrufu sağlar. Tavandaki tesisatın kapatılmasını ve gerektiğinde kolaylıkla erişilmesini mümkün kılar.

PVC asma tavan, taşıyıcı profiller ile oluşturulan kolay ve hızlı montajıyla ekonomik bir üründür. Paneller suya ve neme karşı dayanıklılığı, korozyona karşı mukavemetliliği ve sınırsız renk ve dekoratif desen seçenekleri sayesinde kullanılan mekanlarda dekoratif ve şık bir görünüm sağlar. Temizleme kolaylığının yanı sıra takılıp sökülmesi hızlı bir üründür. Mekanınızın aydınlanmasına yardımcı olarak enerji tasarrufu sağlar. Mikrop ve toz barındırmaz, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, havalandırma kanalları vs. gibi istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırır.

Taşyünü asma tavan, yeni nesil biyoçözülgen, ses ve ısı izolasyonu özelliğine sahiptir. Mal ve can kaybına karşı ateşe ve neme yüzde 90-95 dayanıklıdır.

Firmamız geniş standart ürün seçenekleri ile hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümlerin yanı sıra ihtiyacınıza yönelik en uygun çözümleri üretmektedir.

Yetişmiş saha tecrübesine sahip uzman kadromuz ve teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak inşaat sektörüne yeni bir anlam kazandırmış bulunmaktayız. Firmamız tüm faaliyetlerini iki ayrı üretim hane de gerçekleştirmektedir.

Firmamız, müşteri ile uzun vadeli-kalıcı müşteri memnuniyetini sağlamak üzere adanmış profesyönel bir kadro ile çalışmaktadır. Kaliteyi, güvenceyi, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği, sürekli müşteri memnuniyetini kendimize amaç olarak benimsedik.

ASMA TAVAN ÜRETİMİ

Mete Panel asma tavan ve bölme duvar sistemleri üretiminde sektörde öncü firmadır. Yetişmiş saha tecrübesine sahip uzman kadromuz ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak Asma Tavan ve inşaat sektörüne yeni bir anlam kazandırıyoruz. Sizleride bu ekipte görmekten onur duyarız.

PROFESYONEL MONTAJ

Asma Tavan ve diğer üretimlerimizin montajında kalite, güvence, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği, sürekli müşteri memnuniyetinin sağlanmasında büyük bir özen gösteriyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

100 den fazla referansımızdan aldığımız güç ile sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Asma tavan, menfez ve alçıpan üretiminde bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

0
+
REFERANS / MÜŞTERİ
0
+
ÇALIŞMA EKİBİ
0
sa
DESTEK VE HİZMET
0
+
ÜRÜN ÇEŞİTİ
0
ÜRETİM TESİSİ
EN RU TR